Sipariş Ver

 1. Az Eşya Depolama   150 tl den başlayan fiyatlarla hizmetinizde

  Evnizin için de fazla gördüğünüz içinde mobilya ve kanepe tarzı  eşyaların  olmadığı sadece ufak tefek eşyaların olduğu eşyalara az ev eşyası olarak sınıflandırıyoruz.

 2. Beyaz Eşya Depolama 150 tl de başlayan fiyatlarla hizmetinizde

  Evinizde bulunan beyaz eşyalarınızın depolanaması ve herhangi hiç bir zarar görmeyecek şekilde depolanması..

 3. Salon Eşyası Depolama 200 tl den başlayan fiyatlarla hizmetinizde

  Müşterilerimize  bol seçenekli depolama hizmetlerimiz arasında birde sadece salon eşyalarını depolama hizmetimiz mevcuttur. Solon eşyalarını hak ettiği gibi depolanacaktır..

 4. 1+1 Depolama 250 tl den başlayan fiyatlarla hizmetinizde

  Bir + bir evlerinizin kolay ve sağlıklı bir şekilde depolanması için depodaki evim firmasından kaliteli bir hizmet alabilirsiniz size uygun anahtarlı depolarımız mevcuttur .

 5. 2+1 Depolama 300 tl den başlayan fiyatlarla hizmetinizde

  İki + bir evlerinizin kolay ve sağlıklı bir şekilde depolanması için depodaki evim firmasından kaliteli bir hizmet alabilirsiniz size uygun anahtarlı depolarımız mevcuttur .

 6. 3+1 Depolama 450 tl den başlayan fiyatlarla hizmetinizde

  Üç + bir evlerinizin kolay ve sağlıklı bir şekilde depolanması için depodaki evim firmasından kaliteli bir hizmet alabilirsiniz size uygun anahtarlı depolarımız mevcuttur .

 7. Büro Eşyası Depolama expertiz hizmetinden sonra fiyat verilir

  Büro eşyası depolama işlemi için firmamızdan expertiz talebinden bulunduktan sonra yapılacak iş expertiz personelimiz tarafından keşif gezisi yapıldıktan sonra fiyat verilir.  NOT: expertiz  hizmetimiz ücretsizdir.

 8. Ofis Eşyası Depolama expertiz hizmetinden sonra fiyat verilir

  Ofis eşyası depolama  işlemi için firmamızdan expertiz talebinden bulunduktan sonra yapılacak iş expertiz personelimiz tarafından keşif gezisi yapıldıktan sonra fiyat verilir.  NOT: expertiz  hizmetimiz ücretsizdir.

 9. Tekstil Depolama expertiz  hizmetinden sonra fiyat verilir

  Tekstil malzemesi  depolama işlemi için firmamızdan expertiz talebinden bulunduktan sonra yapılacak işi expertiz personelimiz tarafından keşif yapıldıktan sonra fiyat verilir.  NOT: expertiz  hizmetimiz ücretsizdir.