Ofis Ve Büro Depolama

ev eşyası depola

Ev Eşya depolamada vereceğimiz hizmetimi merak ediyorsunuz.  soru işareti koymuyoruz aklınızda soru işareti kalmasın çünkü doğru yerdesiniz. Depodakievim.com Sitemizde olduğu gibi her şey söylediğimiz gibi biz bu işi kentsel dönüşümün başlamasıyla depolama işine başlayan firmalardan değiliz biz bu işi 1987′ den beri ana merkezimiz İstanbul olmak üzere birçok semtte faaliyet gösteren bir firmayız yaptığımız başarılı işlerin sayesinde müşteri kitlemizi ve işlerimizi  büyüttük. Eşyalarınız evinizde olduğu kadar güvenli..

 Depolanmak Üzere Ambalajlanmış dolap

                                                               Ev eşyası depolama da artık son denilecek bir çalışma sistemiyle rutubete, neme, kokuya ve aklınıza gelebilecek her türlü zarardan kesinlikle zarar görmeyecek şekilde depolarımızda korunuyor. 7/24 saat kamera ve güvenlik tarafından depolarımız korunuyor.

Eşyalarınız evinizde olduğu kadar depomuzda’da güvenli.Alınan eşyaların cinsi ve sayısına göre liste yapılır ve eşyalarınızı
n komplesi  halk arasında pıt pıt denilen içi kalın ve hijyenik havalı naylonlarla sarılır ve eşyalarınızın kesinliklerutubet ve nem   veya koku gibi benzeri zararlardan tam
tesirli bir şekilde korur. Eşyalarınızı teslim aldığımız tarihte giriş kaydınız yapılır. Eşyalarınızın evden depoya nakliye ücreti ise depolama ücretine dahil değildir taşınma ücreti de depolama ücretine aylık ekleyip ödenebilir veya eşyalar depolandıktan sonra elden de verilebilir. Ev Eşyası depolama bizim işimiz..

Referanslarımız olan kurumsal tanınan firmalar.. 

aras images (2)

ev depolama